parallax background

AM MEDIA to duże możliwości produkcji filmowej i fotografii.
Tworzymy m.in. teledyski muzyczne, spoty reklamowe dla firm, relacje z eventów.


Dobre wideo i ciekawa fotografia, w dzisiejszych czasach to potężne narzędzie marketingowe. U nas znajdziesz kompromis pomiędzy wielkimi budżetami, a dobrym efektem końcowym. I gwarantujemy dobre flow na planie zdjęciowym.


cccccccxxx

Produkcja wideo

Spoty reklamowe, relacje, teledyski muzyczne.

Zajmiemy się kompleksową realizacją Twojego wideo. Przygotujemy scenariusz, zatrudnimy aktorów, zapewnimy obsługę planu zdjęciowego i dostarczymy Ci gotowy film, zrealizowany z dbałością o każdy detal - od obrazu, po dźwięk.

avv

Fotografia

Reklamowa, reportażowa, produktowa.

Fotografujemy ludzi i przedmioty. Na prywatny fanpage i na baner reklamowy. Fotografujemy stojąc po pas w błocie na runmageddonie i w garniturze, w filharmonii. Fotografujemy używając najlepszych obiektywów i takich sprzed 40 lat, wyprodukowanych w nieistniejących już krajach;-) Fotografujemy wszystko i wszędzie.

sscc

Więcej...

Reżyser, operator kamery, asystent planu.

Lubimy współpracę z innymi profesjonalistami, dlatego często pojawiamy się na planach filmowych i fotograficznych np. w roli reżysera, fotografa robiącego "making of", czy operatora kamery na live stream. Odezwij się i powiedz, jak możemy pomóc przy Twoim projekcie?
parallax background

Mniejszy budżet? Żaden problem! Zdarza się, że do realizacji materiałów, wystarczy jedna kamera i podstawowy set oświetlenia. Wszystko jest możliwe.

Jak możemy wesprzeć Twój projekt?

  • Kompleksowa realizacja foto / wideo
  • Operator kamery
  • Reżyseria
  • Asystent planu
  • Montaż wideo
  • Montaż dźwięku
  • Ujęcia z drona

Odezwij się do nas i przedstaw swój pomysł. Wspólnie stworzymy materiały, które z dumą wykorzystasz w promocji swojego biznesu!


Skontaktuj się z nami już teraz